חוזרים לנוסטלגיה:ייצור תקליטי ויניל

דיסקים למכירה בהופעות

שיתוף הפוסט

Share on facebook

תקליטי ויניל הם שם נרדף לנוסטלגיה נעימה משנות השישים והשבעים והם היו נשמעים בבית של כל אחד מאיתנו ומסמלים עברנו מוסיקה נעימה ואיכותית.

בימים אלה תקליטי ויניל חוזרים להיות מבוקשים בקרב תעשיית המוזיקה והופכים להיות רלוונטיים יותר מתמיד. לשמחתם של אוהבי המוסיקה והנוסטלגיה המתגעגעים לתקופות העבר, עדיין אפשר למצוא את התקליטים העגולים וגם החלו שוב לייצר אותם כך שהם חוזרים יחזרו בקרוב לשידת המוסיקה הביתית שלנו.

מה זה תקליטי ויניל ?

תקליטי ויניל אלה תקליטים שחורים עגולים המיועדים למכשיר פטיפון ומייצרים מוסיקה נעימה המעבירה מוסיקה אנלוגית שהיא בניגוד למוסיקה הדיגיטלית בת זממנו.

התקליטים הנוסטלגים מנוגנים בפטיפון על ידי מחט דקה שמסתובבת במהירות של כ- 33 סיבובים לדקה. המחט מונחת על היקפו החיצוני של התקליט ומובלת על ידי חריץ המוזיקה לכיוון המרכז כאשר החריץ מכיל את המידע המוסיקלי המועבר על ידי המחט למגבר השמע.

קוטרו של תקליט אריך הנגן כ 30 ס“מ והוא בעל שני צדדים כאשר כל צד מכיל עד כ-25 דקות של צליל וניתן לייצר אותו במשקל 135 גרם או 180גרם

הכל על ייצור תקליטי ויניל

בחברת CDI מייצרת תקליט ויניל מחומר צבעוני במקום השחור הקלסי המוכר וכמו כן מדפיסים תמונה על התקליט לפי דרישת הלקוחות.

הדפסת מארזים עבור התקליטים  המעצבים הגרפים שלנו מעצבים את המארזים עבור הלקוחות על ידי תהליך מוקפד ומקצועי. אנו מדפיסים מארזים מעוצבים ושולחים אותם לכל רחבי הארץ לפי דרישת הלקוחות. 

כשהתקליטים מוכנים הם נארזים במעטפות ניילון ומכניסים אותם לאריזהמקרטון איכותי מודפס והם נשלחים ליעדם הסופי.

סטודיו העיצוב של CDI בעל ניסיון רב שנים ועיצבנו אינספור מארזים ואריזות ייחודיות עבור לקוחותינו.

CDI מעניקה שירותי גרפיקה ועיצוב מקצועיים ומתקדמים עבור מארזי תקליטי ויניל ומספקת מגוון מארזי דפוס מעוצבים ואיכותיים בגדלים ובעיצובים ייחודים לפי בחירת הלקוח.

ב CDI חשוב לנו להעניק תשומת לב רבה לכל פרט ופרט משלב ההפקה, בחירתחומרי גלם ומבנה וגודל האריזה.

תקליטי ויניל - CDI

כתבות נוספות:

סוגי מארזים
דפוס דיגיטלי

סוגי מארזים המבוצעים על ידי CDI

בית הדפוס שלנו נותן מענה גם לחברות ועסקים קטנים. אנו מתמחים בהדפסת מארזים מיוחדים בכמויות התואמות לעסק. המטרה שלנו היא להציע סוגי מארזים שיוכלו לשרת

דפוס על דיסק און קי לקידום עסקים
דיסק און קי

דפוס על דיסק און קי לקידום עסקים

הצורך לשווק את העסק הוא צורך מתמשך. ישנם אמצעים רבים שיכולים לעזור לעסק להגיע לקהל רחב יותר ואנשי המכירות והשיווק זקוקים לא פעם גם לאמצעים

דילוג לתוכן