להצעת מחיר מיידית03-6127040

flag written

אתר זה נבנה וקודם ע"י חברת אקטיביטק המתמחה בקידום אתרים מקצועי ושיווק באינטרנט


קידום אתרים באינטרנט מטרתו להגביר את החשיפה של האתר במנועי החיפוש. כיוון שגוגל הינו מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בישראל, קידום אתר מתרכז במיוחד במנוע חיפוש זה.


קידום אתרים מקצועי כולל את השלבים הבאים:
1. הטמעת מערכת סטטיסטית בתוך האתר על-מנת ללמוד על מקורות התנועה של האתר ולנתח את התנהגות הגולשים בתוך האתר. מערכת סטטיסטית מאפשרת לקבוע בסבירות גבוה אילו מילות מפתח מניבות את מימוש מטרות האתר בשכלול של עלות מול תועלת.
2. מחקר מילים – מטרת מחקר המילים היא לאתר את מילות המפתח המשמשות את הגולשים כדי להגיע לאתר. מילות מפתח צריכות להיות מספיק פופולאריות על-מנת להביא לאתר נפח תנועה גבוה מצד אחד ומספיק ספציפיות ורלוונטיות על-מנת שיביאו גולשים רלוונטים שמחפשים מה שיש לאתר להציע.
3. מפת אתר - גוגל מאפשר לבעלי אתרים לראות כיצד גוגל סורק את האתר. ע"י הכנסת מפת אתר לתוך אתר האינטרנט ניתן להדריך את גוגל כיצד לסרוק את האתר ולהבהיר מהם הדפים החשובים באתר. לאחר הכנסת מפת האתר ניתן לקבל מגוגל פידבק בנוגע לבעיות הקיימות באתר ודרכים לפתרון הבעיות שנתגלו.
4. אופטימיזציית דפי האתר – כאשר גוגל סורק אתר מסוים הוא בודק מעל ל-200 פרמטרים כגון: צפיפות המילים, מילים מודגשות, כותרות וכו'. בשלב האופטימיזציה מתאימים את תוכן האתר לפרמטרים שנבדקים ע"י גוגל.
5. ניתוח התנהגות גולשים באתר – המטרה של אתר אינטרנט אינה להביא כמה שיותר גולשים לאתר, אלא להביא גולשים רלוונטיים לאתר ולגרום להם לבצע פעולה מסוימת, השארת פרטים, רכישה וכו'. בשלב זה בודקים כיצד הגולשים מתנהגים בתוך האתר במטרה לשפר את הזרימה באתר.
6. קישורים - השינוי המשמעותי שגוגל הביא לעולם מנועי החיפוש הוא בבחינת הקישורים המובילים את האתר. לא מספיק מה בעל אתר "מצהיר" על אתרו, חשוב לא פחות מה אתרים אחרים באינטרנט "מצהירים" על האתר. הצהרה באינטרנט היא באמצעות קישורים. ככל שלאתר יש יותר קישורים נכנסים מאתרי סמכות המעידים על תוכנו, כך יעלה גוגל את האמון שהוא נותן באתר ומיקומי האתר יעלו בהתאם. אקטיביטק פיתחה מודל יחודי בו היא בונה קישורים נכנסים לאתר המקודם. חשוב שהקישורים יהיו טבעיים ככל הניתן על מנת שגוגל יחשיב אותם. הקישורים שמוספים לאתר מתבצעים ע"י החלפת קישורים עם אתרים אחרים, בניית אתרי תמיכה במידת הצורך, WEB-2, הפצת מאמרים, אתרי סימניות, פתיחת בלוגים ייחודיים ושימוש בטכנולוגיית RSS.

לפרטים נוספים אודות קידום אתרים הינכם מוזמנים לבקר באתר הבית של אקטיביטק קידום אתרים בכתובת : http://www.actvtec.co.il