מוצרי תוכן לקידום מכירות

דיסקונקי ממותג, מוצרי תוכן לקידום מכירות, דיסק און קי מעוצב

שיתוף הפוסט

Share on facebook

אחת הדרכים היצירתיות יותר להעלאת מודעות הצרכנים למוצר ספציפי או לחברה המשווקת את אותו מוצר, היא באמצעות חלוקה של מוצרי תוכן לקידום מכירות כדוגמת דיסק און קי. המחשבה העומדת מאחורי פעולה שיווקית זו, היא שאנו הצרכנים אוהבים מאוד לקבל מוצרים בחינם. על אחת כמה וכמה אם אלו הם מוצרים שימושיים.

בעלי עסקים גדולים וקטנים משקיעים זמן וסכומי כסף לא מבוטלים כדי לקדם את עסקיהם ולהגדיל את המכירות. חלקם אפילו ישתמשו בשירותי חברות פרסום הגובות סכומי כסף נכבדים תמורת קמפיינים של פרסום. בסך הכל, המטרה הראשונית של הפרסום היא בראש וראשונה העלאת המודעות למוצר המשווק בקרב הצרכנים, ומשם הדרך לרכישתו קצרה יותר.

לא כל בעלי העסקים יכולים או מעוניינים להשתמש בשירותים היקרים של חברות הפרסום. כיצד אם כן, ניתן להעלות מודעות למוצר אותו ירצו לשווק מבלי להשתמש בחברות אלו?

אחת הדרכים היצירתיות יותר להעלאת מודעות הצרכנים למוצר ספציפי או לחברה המשווקת את אותו מוצר, היא באמצעות חלוקה של מוצרי קידום מכירות. המחשבה העומדת מאחורי פעולה שיווקית זו, היא שאנו הצרכנים אוהבים מאוד לקבל מוצרים בחינם, על אחת כמה וכמה אם אלו הם מוצרים שימושיים.

הרי מי לא ירצה לקבל מתנה שימושית כמו דיסק און קי מעוצב?

כאשר לוגו החברה מודפס או מטבע עליו, דיסק און קי הניתן כמתנה הופך להיות חלק יעיל מקמפיין הפרסום של החברה. מקבל המתנה נחשף למוצר ולשם היצרן וכך עולה המודעות למותג. אם המוצר יעיל והמשתמש נהנה ממנו, הוא עשוי לרכוש מוצרים דומים או מוצרים נוספים של אותו יצרן. יותר מזה, הוא גם ימליץ לחברים ומשפחה לרכוש את אותו מוצר שקיבל במתנה והתגלה כמוצלח ויעיל.

אלו אם כן היתרונות בחלוקת מוצרים לקידום מכירות:

תשומת לב – גיוס ושימור לקוחות באמצעות דיסק און קי ממותג

נתינה ללקוח תחזק את הקשר של החברה עם לקוחותיה. זוהי דרך טובה להעניק תשומת לב ללקוח, לציין את החשיבות שלו לחברה ולהודות לו על נאמנותו.

שמירת המותג בתודעת הלקוח

כאשר אותו דיסק און קי ממותג שקיבלנו במתנה ונמצא על שולחננו באופן קבוע, לוגו החברה המופיע עליו יישאר אצלנו בתודעה. כך שלמעשה הושגה המטרה הראשונית של הפרסום שהיא העלאת התודעה למותג ושמירה על תודעה זו לאורך זמן.

מוצרי תוכן לקידום מכירות והגדלתן

כאמור, אותם לקוחות שקיבלו את המתנה ונהנו ממנה, לא יהססו לרכוש מוצרים אחרים מאותו היצרן ששמו מופיע באופן קבוע על שולחנם. הם אף ישמחו לספר על כך לחברים ולמשפחה ולתרום בכך להגדלת המכירות של החברה.

כתבות נוספות:

דיסקים למכירה בהופעות
Uncategorized

חוזרים לנוסטלגיה:ייצור תקליטי ויניל

תקליטי ויניל הם שם נרדף לנוסטלגיה נעימה משנות השישים והשבעים והם היו נשמעים בבית של כל אחד מאיתנו ומסמלים עברנו מוסיקה נעימה ואיכותית. בימים אלה

מארז לדיסק גרפיקה לדיסק
דיסקים

תהליך ייצור דיסקים CD/DVD

כחושבים על תהליך ייצור דיסקים לסרטוני  DVD או דיסקים CD למוסיקה חושבים שזהו תהליך ארוך ומורכב אך לא כך הדבר, מדובר בתהליך המתבצע בשלוש שניות