הדפסת אריזות ייחודיות לעסקים

אריזות ייחודיות לעסקים

שיתוף הפוסט

Share on facebook

חברות, ארגונים ועסקים יודעים היום שבבחירת מתנות לעובדים ומתנות לקידום מכירות, כנסים ואירועים יש חשיבות משמעותית גם לבחירת האריזות מוצרים שמשמשות כחלק מקידום המכירות של העסק ומיתוגו.

הדפסה על אריזות ממותגות  משמשת למעשה כשגריר מיתוגי של בית העסק שלכם ומהוות של הכרטיס ביקור והרושם הראשוני מול קהלי היעד. לכן,  חשוב מאד לבחור אותן בקפידה ולעצב ולמתג אותן עם לוגו של בית העסק ובהתאם לשפה המיתוגית שלו. 

בעידן של ההדפסה הדיגיטלית אפשר לייצר ולעצב אריזות בכל גודל, צורה וצבע שתרצו במהירות.  אפשר ליהנות ממגוון עיצובים מקוריים ורעיונות לאריזות מעוצבות שהופכות את המוצרים שלכם לייחודיות, אטרקטיביות ושיווקיות. 

בחברת CDI נדאג לייצר עבורכם אריזות נייר מקוריות שישמשו אתכם לקידום מכירות יעל ואפקטיבי כך שתרצו לשמור בבית כל אריזה מרוב שהיא יפה ומהודרת.

מבחר אריזות ממותגות לעסקים

בחברת CDI  אנו מציעים ייצור והדפסה על מבחר אריזות מחומרים איכותיים ונייר קרטון. אם אתם מחפשים אריזות מיוחדות לעסקים בלוח זמנים קצר ופיתוח מקורי.

מגוון צרכים של הדפסת אריזות ממותגות 

מומלץ לתכנן את סוג האריזה באופן יצירתי ומקורי שלא פוגע באיכות שלה.

בסיכומו של דברים האריזות צריכים לספק את הפתרונות האפקטיביים לקהל היעד לאחר מכן נבחר יחד אתכם את החומרים שמהם נייצר את האריזות ובשלב הסופי נעצב את האריזה בהתאם לעיצוב הנבחר.

אריזות ממותגות משמשות לצרכים שיווקיים, עסקיים, לכנסים שיווקיים ובניית מותגים, אריזות משלוחי מזון, אריזות למתנות ואירועים, אריזות למוצרי מדף בסופרים וחנויות, אריזות ממותגים למשלוחים באתרי אינטרנט ועוד.

עיצוב גרפי אישי של אריזות 

החברה יודעת לייצר ולעצב אריזות ממותגות לעסקים וחברות באמצעות עיצוב גרפי, עיצוב ויזואלי, סלוגנים חדשניים, סוגי נייר וסוגי קרטון , גדלים, סגנון וצבעים ייחודיים.

אנו ממליצים להשקיע מחשבה בעיצוב ולתכנן סקיצה ראשונית עוד לפי היציאה לדרך.

זכרו תמיד שעיצוב ייחודי ובחירת צבעים היא מה שיגרום למוצרים שלכם להישאר זכירים בקרב קהלי היעד והלקוחות הפוטנציאלים שלכם. 

אריזות ממותגות ואיכותיות משמשות כמובן גם לשמור על המוצרים שלכם שלמים ובטוחים.

 

שירות ואיכות ללא פשרות 

CDI חברת דפוס וותיקה המציעה מבחר מארזים ממותגים באמצעות הרכבה ידנית של מארזים מורכבים המתאימים לצורכי הלקוחות באופן אישי.

השירות החברה מהיר ההדפסה על האריזות נעשית באופן מדויק על פי צרכי הלקוח, תקציב מוגדר ולוח זמנים קצר ומדויק.

החברה מעניקה ללקוחותיה יחס אישי ומקצועי, ניסיון רב, עבודה בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח והיעדים שיווקיים, החברה מעניקה ללקוחותיה אריזות לפי תקציב ולוח זמנים. שירות אדיב  עבודה מהירה ואיכותית. 

כתבות נוספות:

מארזי קאסטום
דפוס דיגיטלי

מארזי קאסטום – מארזים בעיצוב אישי

מיצרנים קטנים ועד גדולים, מבעלי מוצרים ועד לעוסקים ב”דרופשיפינג”, מארזי קאסטום נותנים פתרון מיתוגי ייחודי. מארזי קאסטום הם מארזים אשר מותאמים בדיוק למוצר שנמצא בתוכם.

עיצוב מארזים
דפוס דיגיטלי

עיצוב מארזים – עם הפנים לשנת 2021

כניסתה של שנת 2021 מכניסה אווירה של שינוי. כולנו מקווים להשתחרר מהעול שנקרא COVID19 אך גם יודעים שניקח איתנו לא מעט תהליכים ודפוסים משנת 2020.

דילוג לתוכן